• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ANA SAYFA


RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.13406.1586
Euro6.63636.6629
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret16337

"TEMİNAT CUMHUR İTTİFAKI'DIR"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri ve Cumhur İttifakı’nın mimarı Devlet Bahçeli Adana’da yaptığı mitingte, “Adana Cumhur İttifakı’nda Uzlaşmadır” dedi.

BAHÇELİ, “ADANA CUMHUR İTTİFAKI'NDA UZLAŞMALIDIR"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri ve Cumhur İttifakı’nın mimarı Devlet Bahçeli Adana’da yaptığı mitingte, “Adana Cumhur İttifakı’nda Uzlaşmadır” dedi.

MHP Lideri Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın çağrısının, Türk milletinin çağrısı olduğunu belirterek, "Bu çağrı, zedelenen, aşağılanan, hor görülen milli onurun çağrısıdır. Bu çağrı, zillete, emperyalistlere, teröristlere, terör örgütlerine, Türk düşmanlarına karşı dalga dalga yükselen kahramanlığın çağrısıdır." diye konuştu.

 

"Türkiye düşmanlarının Cumhur İttifakı'nı asla aşamayacaklarına" işaret eden Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

"Türkiye'nin giderek ağırlaşan ortamının huzura dönmesi,

bölücü ve etnik tahriklerin silinip atılması,

küresel ve bölgesel komploların ezilip dışlanması, ekonomik saldırıların etkisiz hale getirilmesi, iç huzur, kardeşlik ve dayanışma ruhunun teyit edilmesi, tuzaklarla dolu sancılı sürecin tersine çevrilmesi için yegane güç Cumhur İttifakı'dır. Adana'da başlayan hizmet kervanının artarak devamı, parlak projelerin birbirine eklemlenerek sürmesi, zincirleme yatırımların hız kesmeden temini için Adana Cumhur İttifakı'nda uzlaşmalıdır."

"TEMİNAT CUMHUR İTTİFAKI'DIR"

 

Cumhur İttifakı'nın "vatanım, bayrağım, milletim, kardeşliğim ve mukaddesatım" diyenlerin kutlu bir beraberliği olduğunu aktaran Bahçeli, "Bin yılın kaynaştırdığı Türk milleti üzerindeki oyunlar boşa çıkacaktır, güvence Cumhur İttifakı'dır." ifadesini kullandı.

 

Bahçeli, tuzakların bozulacağını ve ümidin Cumhur İttifakı'nda bulunduğunu vurgulayarak şöyle konuştu:

 

"Kurulan düzenler, kurgulanan tertipler dağılacaktır, teminat Cumhur İttifakı'dır. Nitekim bugünkü muhteşem tablo Adana'nın diriliş ruhunun, Cumhur İttifakı'nın şahlanışının çok açık ispatıdır. İnancım odur ki bugün İstasyon Meydanı'ndan yükselen irade Adana'yı geleceğe taşıyacaktır. Bugün Adana'dan çağlayan haykırışlar, Türk milletine biçilen kefenleri parçalayacaktır. Buna yürekten inanıyorum. Bunun işaretini sizlerden alıyorum. Yüce Allah, Cumhur İttifakı'nın milli doğuş ve doğruluş yolunda yardımcısı olsun. Cumhur İttifakı ile kimliğini kaybetmiş, inancını kaybetmiş, değerlerini kaybetmiş CHP'sine, HDP'sine, İP'ine dersini veriyor, haddini bildiriyorsunuz."

 

 

"31 MART SEÇİMLERİ BEKAMIZIN SEÇİMİDİR"

 

Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin iyice kökleşmesi, olması gerektiği gibi yerleşmesi ve üst düzeyde olgunlaşması için 31 Mart'ta en makul sonucun alınması gerektiğini vurgulayarak şunları kaydetti:

 

"Yerel yönetimlerle yeni hükümet sistemi milli bekamız açısından uyumlu olmak zorundadır. Yeni 15 Temmuzların yaşanmaması için bu mecburidir. Türk ve İslam düşmanlarına gün doğmaması için 31 Mart Cumhur İttifakı'nın zaferini müjdelemelidir. Çünkü Türkiye'nin ve Türk milletinin etrafındaki çember daralmıştır. Bu nedenle 31 Mart seçimleri var oluşumuzun, yani bekamızın seçimidir.

31 Mart Türk milletinin başarısı olmalıdır.

31 Mart'tan Türkiye kazançlı çıkmalıdır. 82 milyon el ele verip işbirlikçileri, ihanet lobilerini, zilleti bertaraf etmelidir.

 

CHP'ye oy veren kardeşlerim, Cumhur İttifakı sizi de kucaklayacaktır.

İP'e oy veren kardeşlerim, Cumhur İttifakı'nın yüreği sizleri alacak kadar geniştir. Kürt kökenli kardeşlerim gelin HDP'nin, PKK'nın oyununu bozun. Sizleri istismar etmelerinin önüne geçin. Gelin, anaları ağlatan, kanımızı döken, canımızı alan, huzurumuza kasteden teröristleri, bölücüleri birlikte tasfiye edelim, gelin Cumhur İttifakı'nda samimiyetle buluşalım."

 

"TARAFSIZ VE PARTİZAN OLMAYAN ŞEKİLDE HİZMET ETTİK"

 

MHP'den yeniden aday gösterilen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de seçimlere kısa bir zaman kaldığını anımsatarak, şunları kaydetti:

 

"Hizmetlerimizle Adana'yı kalkındırmaya devam edeceğiz. 31 Mart sonrasında da Adana huzur toplumu, kardeşlik iklimi ve refah toplumunun büyük bir parçası olmaya devam edecek. Bizim belediyecilik anlayışımızın öznesinde insan, yükleminde adalet vardır. Hiçbir zaman partizan olmadık. MHP'li bir belediye başkanıydık, üretken belediyecilik anlayışıyla tarafsız ve partizan olmayan şekilde hizmet ettik. Bundan sonra da bu anlayışla hizmet edeceğiz."

62 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ARSLAN YAYIN GRUBU
BİZİM ÇUKUROVA GAZETESİ
FİKSTÜR
Videolar