Bugun...


Recep Toy

facebook-paylas
SEVGİLİ BİLİNÇALTIMIZ
Tarih: 21-10-2021 12:44:00 Güncelleme: 21-10-2021 12:44:00


SEVGİLİ BİLİNÇALTIMIZ

 

Bilinçaltımızı sevgi dili ile beslemeliyiz.


Bilinçaltı bilgi deposudur. söylediğimiz ve düşündüğümüz her şeyi kaydediyor. Eğer bilinçaltımızı negatif-olumsuz düşüncelerle beslersek, negatif sonuçlar alırız. Eğer pozitif düşüncelerle beslersek, pozitif sonuçlar alırız. Bu yüzden bilinçli bir şekilde bilinçaltımızı sevgi dolu, pozitif ve yüksek frekanslı (sevgi, şefkat, affetmek, minnet duymak, şükretmek vb  ) düşünce ve  duygularla doldurmayı seçmeliyiz. Bizleri  sınırlandıran bütün düşünceleri, bütün fikirleri ve inançları bir kenara bırakmalıyız. Bilinçaltımızı  mükemmel, sevgi dolu, neşe dolu, heyecan verici ve bolluk ve bereket içerisinde  yaşam   deneyimleri sağlayacak olan yepyeni inançlarla baştan programlamaya niyet etmeliyiz.

 

Sevgili canlar “EVET”e  programlı bir bilinçaltımız var. Her daim söylediğimiz gibi gün içerisinde 60-90bin  düşünce üretiyoruz ve bu düşüncelerimizi bilinçaltımız, sorgulamadan hepsine EVET diyor. Şakadan anlamıyor, doğru-yanlış bilmiyor, hayalle gerçeği ayırt edemiyor, işte  bizim böyle bir bilinçaltımız var. Bilinçaltımız en çok tekrar ettiğimiz kelimelere odaklanıyor.

 Bilinçli zihin ile düşündüğümüz her şey, algılama şeklimiz, bilinçaltı tarafından emir olarak algılanır.
Bu durumda ne düşünürsek, ne duyarsak, neye inanırsak zihnimizin otomatik pilotu olan bilinçaltı bizi o şekilde yaşatır. Ne düşünüyorsanız onu yaşarsınız. Kendimizi dönüştürmek istiyorsak bilinçaltını dönüştürmeliyiz.


Yaşamlarımızda öyle anlar olur ki  kendimizi daralmış, sıkışmış ve hareketsiz kalmış hissederiz.  İlerlemek isteriz, emek harcarız; ama isteğimizi hayata geçirmek adına sonuç alamayız. Bu engelin neyden kaynaklandığını dahi çoğu zaman bilemeyiz. Bu engeli oluşturan geçmişimizdeki bir travma, olaylar durumlar ve negatif-olumsuz inançlarımızdır. Geçmişte kaldığı için çoktan unutmuşuzdur; fakat enerjisi hala bedenimizde biryerlerde saklıdır.  Kırılganlık,  Küskünlük enerjisi varsa kaslarımızda,  öfke enerjisi sinirlerimizde, korkularımız kemiklerimizde birikir. Enerji blokajlarının öncelikle farkında olunması çok önemlidir. Gerçek potansiyelimize ulaşmak istiyorsak duygularımızın oluşturduğu enerjlerin ve etkilemiş olduğu bedenimizin çok iyi analizinin  ve enerjisel şifalandırılmasının yapılması  gerekir. Sıkışan enerjiler bedenimizi uzun süre etki altına aldığında yaşam kalitemizi etkiler ve organlarımızın titreşimi düştüğünden dolayı  hastalanırız.


Eğer siz de bu gibi hisler içindeyseniz ve gerçek potansiyelinize ulaşmak istiyorsanız enerji blokajlarınızı sevgiye şifaya dönüştürülmelisiniz.  Hasta eden duygularımızın farkına varıp onları özgürleştirmeli, affedilmesi gerekiyorsa affedilmeli, çoğu zaman kabullenmekle, tövbe etmekle gelir şifa.  Her gün sizlerle paylaştığımız olumlamaları, yüksek frekanslı duygu, düşünce ve kelimeleri gün içerisinde tekrar ederek dahi sevgiye şifaya dönüşebilirsiniz.


Bizler çarpık düşünce modeliyle hasta olduysak, doğru duygu ve düşüncelerle de iyi olabiliriz. Büyüklerimizin söylediği çok güzel bir söz vardır, "Bir şeyi kırk kere söylersen olur."Hiç düşündünüz mü neden acaba? Çünkü dil neyi çok söylerse, bilinçaltı onu gerçek kabul eder ve beyin gerçekleştirmek için harekete geçer. Ağzımızdan çıkan cümleleri değiştirdiğimizde, hayatımız değişir.. Sözlerinizle birlikte, düşünceleriniz değişmeye başlar. Düşünceleriniz değiştikçe de davranışlarınız değişir ve siz başka birisi olursunuz.Bir bakarsınız ki, yaşamınız söyledikleriniz, düşündükleriniz ise davranışlarınız olmuş...


Sevgili  canlar, instagram @kuantumkisiselgelisim sayfamda her daim sizlere yaptığım paylaşımları  gün içerisinde tekrar edin dediğimiz olumlamaların nedeni bu yüzdendir. Olumlu konuşmak ve olumlu düşünmek işte bu yüzden çok önemlidir.Bu yazı 458 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
nöbetçi eczaneler
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
HABER ARA
resmi ilanlar
Henüz anket oluşturulmamış.
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI