• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ANA SAYFA


RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75606.7831
Euro7.42477.4544
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret22151

YUSUFUN YERİ KIBRIS CAFE'DEN GAZETECİLERE İFTAR YEMEĞİ

Yusuf’un Yeri Kıbrıs Cafe ismiyle ve yeni konseptiyle Ceyhanlıların hizmetine açan Yusuf Erdoğan’dan Ceyhan’da yayım yapmakta olan gazetecileri ve ailelerini iftar programında buluşturdu.

   Yusufun Yeri Kıbrıs Cafe’den Gazetecilere İftar Yemeği

   Ceyhan’da uzun yıllardır Ceyhan belediyesi karışı, nehir kenarında Kıbrıs Cafe olarak hizmet veren işletmeyi devir almış, Yusuf’un Yeri Kıbrıs Cafe ismiyle ve yeni konseptiyle Ceyhanlıların hizmetine açan Yusuf Erdoğan’dan Ceyhan’da yayım yapmakta olan gazetecileri ve ailelerini iftar programında buluşturdu.
  Yusufun Yeri Kıbrıs Cafe işletmecisi Yusuf Erdoğan, Ramazan ayı manevi bir iklimdir, bu iklimde siz kıymetli gazetesi arkadaşlarımla ve onların aileleriyle iftar yapmanın onuru ve şerefide bana ait olsun dedim, bu davetime icabet eden tüm gazeteci abilerime ve ailelerine ayrı ayrı teşekkür ederim, mekânımız bir aile mekânıdır tüm Ceyhanlı aileleri misafir etmekten onur duyarım, dedi.
  İftar programına katılan gazetecilerden Arslan Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Arslan tüm gazeteci arkadaşları adına İşletmeci Yusuf Erdoğan’a çiçek taktim etti.
  İftar Programına, Yeni Ceyhan Gazetesi İmtiyaz Sahibi, Halis Demir, Bekir Uzel ve ailesi, Ceyhan Haber Gazetesi imtiyaz Sahibi Tahir Kuru ve ailesi, Yumurtalık Haber Gazetesi Halim Öztoprak ve ailesi, Gürses Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Emrah Öztoprak ve Ailesi, Ceyhan Alternatif Gazetesi İmtiyaz sahibi Muzaffer Açıkkar ve ailesi, Büyük Adana Adana Gazetesi İmtiyaz sahibi Selçuk Yıldırım ve ailesi, Ceyhan Belediyesi Basın Müdürü ve Nehir Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Bahadır Odabaşı, Ceyhan Belediyesi Başkan Danışman nı ve DHA muhabiri Ceyhun Özer, Ceyhan Expres Haber İmtiyaz Sahibi Osman Süzer, Arslan Medya Yayıncılık adına Yalçın Arslan veailesi ile beraber ekip arkadaşları Meltem Özgen, Sevgi Balkı gibi isimler katıldı.
  Güzel geçen iftar programı havanın serinliği ile geç saatlerde sona erdi.
Bu ince davranışından dolayı Yusuf’un Yeri Kıbrıs Cafe işletmecisi Yusuf Erdoğan’a yayın kuruluşumuz olarak teşekkür ediyoruz.

528 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ARSLAN YAYIN GRUBU
BİZİM ÇUKUROVA GAZETESİ
FİKSTÜR
Videolar