• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ANA SAYFA


RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.13406.1586
Euro6.63636.6629
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret16337

BAŞKAN BÜNÜL'DEN ÇOK SERT CEVAP

Ak parti ilçe başkanı MUHAMMED İSLAM BÜNÜL ilçe teşkilat binasında yapmış olduğu basın açıklamasında çok sert cevap verdi

      Biz Ceyhan’a ve Ceyhanlıya yapılacak faydalı ve yararlı hizmetin her zaman yanındayız. Fakat, yıkmak kolay yapmak zordur. Gezi olaylarıyla 2 Ağaç kesildiğini bahane ederek ülkeyi iç savaşa sürüklemeye çalışan CHP zihniyhetine soruyorum, Büyükşehire ait CHP’li Ceyhan Belediyesince Taliha İşgüven parkında yapılan yıkım çalışmaları esnasında orada bulunan asırlık ağaçları ne yaptılar? Venedik pastanesi karşısında ki kesilen ağaçların hesabı neden sorulmuyor? Buradan da anlıyoruz ki CHP zihniyetinin amacı üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek.

       Ayrıca, yine açıklamalarında belge diye sunduğu sosyal medya hesaplarındaki Tam Adana Gazetesi’nin yapmış olduğu yanlı haberin görüntülerini göstermek suretiyle 19 Mayıs Etkinlikleri çerçevesinde eşofmanla katıldığımız programda Protokole uymadığımızı ifade etmiştir. Halbuki biz program öncesi İlçe Kaymakamımız Dr. Bayram Yılmaz ile ve İlçe Gençlik Spor Müdürümüz Caner Taymış ile görüşmemiz neticesinde Gençlik Yürüyüşü olacağını ve kıyafet serbest olacağını ifade etmişlerdir. Bizde önceki 19 Mayıs Etkinliklerinde Protokol nasıl katılmışsa o şekilde etkinliklere katıldık. Önceki yıllarda 19 Mayıs etkinliklerine katılan protokol. Görüyorsunuz ki yaptığımız her hareketin ve kararın bir açıklaması yapılmaktadır. Şahsımız ile ilgili kimseye verilmeyecek hesabımız yoktur.

       Yine Belediyeye ait araçları şahsi olarak kullandığımızı ifade etmiştir. Kendi İlçe Başkanlığı dönemimizde ve öncesinde tüm parti programlarına şahsi aracımla katıldığımı tüm teşkilat mensuplarımız çok iyi bilmektedir. Önceki dönem belediye başkanımızın kullanmış olduğu yakıtı da vatandaşlarımızın cebinden ödendiği makam aracının hafta sonları gezi amaçlı Mersin sahillerinde kullanıldığını biliyorlar mı? Biz biliyoruz ve ağlasanızda, sızlasanızda gerçekleri konuşmaktan, doğruları söylemekten asla vazgeçmeyeceğiz.

       Yerel Basın Mensupları içerisinde gazetecilik görevlerini devam ettiren ve Belediye Personeli olarak çalışan arkadaşlarımız var. Bunlar öncelikle hangi işi yapacağına bir karar versin. Pazartesi günü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine katılmadığımı belirten haber ve açıklamalar yapmışlardır. Bunlara düştükleri durum neticesinde sadece gülüyorum, 15 Temmuz törenlerine katıldığımı sosyal medya hesaplarıma bakan herkes bunu açık ve net görür. Ayrıca Biz 15 Temmuzda bankamatiklere ve akaryakıt istasyonlarına koşanlardan değil, meydanlara ülkesini savunan milleti için meydanlara koşanlardanız.

       Sizler şu an için yalan ve iftiralarla hepiniz bir oyun kuruyorsunuz ya. Oyun kuranların ve oyun bozanların en hayırlısı Cenabı Allah’tır. Biz Allah’a sığınıp, milletimize güvenerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ceyhan’ın ve Ceyhanlının her zaman yanında olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

229 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ARSLAN YAYIN GRUBU
BİZİM ÇUKUROVA GAZETESİ
FİKSTÜR
Videolar